Kontakta oss


Varmt välkommen att kontakta oss om du önskar hjälp eller rådgivning kring er ventilation! 

Vi nås lättast via kontaktformuläret på denna sida eller kontaktuppgifterna nedan. 

 
 
 
 

Movent Service

Alex Kihlström

Servicechef

054-770 33 73

alex.kihlstrom@movent.se

Thomas Håkansson

Servicetekniker OVK

054-61 93 24

thomas.hakansson@movent.se

Helge Blom

Arbetsledare montage

054-61 93 23

helge.blom@movent.se

Johan Berggren

Servicetekniker OVK

054-203 36 36

johan.berggren@movent.se

Mikael Äleklint

Arbetsledare Service/OVK

054-203 36 37

mikael.aleklint@movent.se

Simon Gråberg

Servicetekniker

054-61 93 27

simon.graberg@movent.se

Dick Hermansson

Arbetsledare El/Styr

054-203 36 41

dick.hermansson@movent.se

Johan Asmussen

Servicetekniker

054-61 93 19

johan.asmussen@movent.se

Christopher Eriksson

Servicetekniker

054-203 36 38

christopher.eriksson@movent.se

Thomas Ljunggren

Servicemontör

054-61 93 14

thomas.ljunggren@movent.se

Klas Tärnbrant

Servicetekniker

054-61 93 20

klas.tarnbrant@movent.se

Adam Gustavsson Elektriker

054-770 33 74

adam.gustavsson@movent.se

Andreas Aronsson

Servicemontör

054-203 36 40

andreas.aronsson@movent.se

Hannes Fredriksson Elektriker

054-770 33 26

hannes.fredriksson@movent.se

Obaidah Alaa Aldeen

Servicetekniker

054-203 36 35

obaida.alaa.aldeen@movent.se

Rasmus Danielsson

Elektriker

054-770 33 29

rasmus.danielsson@movent.se

Movent Entreprenad

Henrik Hjälmerhag

VD/Entreprenadchef

054-770 33 23

henrik.hjalmerhag@movent.se

Ali Ahmadi Entreprenadmontör


Johannes Hansen Entreprenadmontör


Linus Magnusson Entreprenadmontör


Dick Berg

Entreprenadansvarig

054-770 33 24

dick.berg@movent.se

Anders Johansson Entreprenadmontör


Linus Walfridsson Entreprenadmontör


Robert Nilsson Entreprenadmontör


Leif Henriksson

Fillialchef Torsby

054-203 36 39

leif@movent.se

Kaj Heinonen Entreprenadmontör


Kenny Broberg Entreprenadmontör


Robin Eriksson Entreprenadmontör


Jekabs Brakeris Entreprenadmontör


Lucas Fahlén Entreprenadmontör


Robert Gyhlén Entreprenadmontör


Victor Sundbom Entreprenadmontör


Simon Magnusson Entreprenadmontör